آیا پهپاد ها را به خوبی می شناسید؟

امروزه در دنیا محبوبیت هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت در حال افزایش است. با وجود اینکه پهپاد ها هنوز هم در نخستین مرحله از نظر پذیرش همگانی و استفاده انبوه هستند، با سرعت در حال پشت سر گذاشتن تمامی موانع و نواقص استفاده از روش های پیشین در صنایع گوناگون هستند تا دنیا را هر چه بیشتر با فناوری و منافع خود پیوند دهند.
طی دو دهه اخیر، هواپیماهای بدون سرنشین برای کسب و کار های مختلف و سازمان های دولتی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اند و توانسته اند در موقعیت هایی که صنایع خاص، راکد یا عقب مانده بودند نفوذ کنند و دست به حل مسائلی بزنند که انسان ها قادر به حل به موقع و کارآمد آنها نبوده اند.

آیا پهپاد ها را به خوبی می شناسید؟
/مزایای به کارگیری پهپاد ها

مزایای به کارگیری پهپاد ها

افزایش بهره وری فرآیندها ، کاهش بار کار و هزینه های تولید ، بهبود دقت و سرعت ، پالایش خطاها و جبران کمبود ها، عملکرد از دریچه ای نو و مقیاسی وسیع

فناوری پهپاد و کاربردهای امروز

پهپاد ها در سراسر جهان در حال فعالیت در کنار انسان ها هستند و ویژه ترین کار برد های آنها در چهار حوزه؛ فناوری نظامی ، تجاری ، شخصی و فناوری هایی که در آینده با آنها روبه رو می شویم، بارز است.
از پیمایش تکنیکال مناطق حساس نظامی گرفته تا سرگرمی های متنوع در سرتاسر جهان، فناوری پهپاد در چند سال گذشته پیشرفت و توسعه چشمگیری داشته است. با نگاهی دقیق تر درمیابیم که هواپیماهای بدون سرنشین دارای چندین كاربرد هستند كه شامل موارد زیر است:

• تصویر برداری هوایی
• حمل و نقل سریع و تحویل کالا
• پایش، پیمایش و نظارت بر پروژه ها و محدوده های جغرافیایی
• جمع آوری اطلاعات و مدیریت بحران
• نقشه برداری جغرافیایی زمین و مکان های غیر قابل دسترسی
• نظارت دقیق بر محصولات کشاورزی و صنعت سمپاشی
• اجرای قانون، نظارت بر مرزها و فعالیت های امنیتی

آیا برای حل مسائل متنوع در کسب و کار خود ایده های پهپادی دارید؟ آسکو سازنده ایده های شماست…

مهندسان ما در آسکو نیاز یا ایده های پهپادی مشتریان را بررسی کرده و پس از امکان سنجی، بهینه ترین طرح را برای حل مسائل آنها ارائه می دهند. سپس با انتخاب بهترین متریال و با کیفیت ترین قطعات دست به کار ساخت و تولید پهپاد مورد نظر می شوند. از ابتدایی ترین مراحل تولید تا آزمایش های فنی و تخصصی و بهره برداری از هر طرح گام به گام در کنار مشتریان خواهیم بود.
تمامی پروژه های آسکو دارای ضمانت ویژه عملکرد و خدمات پس از فروش نیز می باشد.

آسکو سازنده ایده های شماست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست